Kolekce osiva

Kolekce osiva SEMO - speciální kolekce zeleniny a květin

V sortimentu naleznete i osiva, která jsou na svém obalu označena symbolem některé z kolekcí: Naše NEJ, Chuť Asie, MAXI, MINI zahrádka, Paleta barev, Duo line, Pro mlsné jazýčky, RACIO, Zelená lékárna, Kuriozity a nově Jedlé květy. Výjimečnost odrůd, zařazených do těchto kolekcí, máte možnost vyzkoušet i Vy. Podělte se s námi o své zkušenosti prostřednictvím poradny, kterou naleznete v hlavní nabídce našich internetových stran. Přejeme Vám hodně radosti a pěstitelské úspěchy s našimi semeny. Upozorňujeme, že osiva balená v barevných sáčcích, nabízená společností SEMO a.s. v programu HOBBY jsou určena pouze pro zahrádkářské použití.

více informací méně informací

BIO

BIO - speciální kolekce zeleniny a květin Pro Vás, pro které je život v souladu s přírodou prioritou, jsme připravili kolekci SEMO BIO. Tato semena jsou určena pro pěstování v systému ekologického zemědělství dle standardů KEZ platných v České republice. Semenářské porosty BIO osiv byly založeny na pozemcích hospodařících v BIO systému. V průběhu jejich pěstování, sklizně i zpracování nebyly použity žádné chemické látky. Semena SEMO BIO splňují nejvyšší parametry kladené na výrobky z bioprodukce. Kolekce SEMO BIO je balena v sáčcích ze stoprocentně recyklovaného papíru.

Chuť Asie

Chuť Asie - speciální kolekce zeleniny a květin Orientální jídla nejsou bez originálních surovin taková, jaká by měla být. Do kolekce Chuť Asie jsme pro Vás vybrali ingredience, které zvládnete vypěstovat i v našich podmínkách a připravit z nich ta pravá orientální jídla.

Duo line

DUO line - speciální kolekce zeleniny a květin Ne všechny plodiny mají takovou škálu barev, umožňující jejich zařazení do kolekce Paleta barev. Pokud mají dvě dominantní barvy, naleznete je právě v kolekci Duo line. Osivo každé z nich je barevně rozlišeno, barva osiva odpovídá barvě plodů. V kolekci Duo line jsou i květiny, zde barva osiva odpovídá barvě květů.

Jedlé květy

Jedlé květy - speciální kolekce zeleniny a květin Novinka v sortimentu pro rok 2016. To, že jíme i očima, je stará známá pravda. Nejen chuť, ale i vizuální vjemy umocňují náš požitek z jídla. V kolekci Jedlé květy Vám tuto část pomáháme připravit.

Kuriozity

Kuriozity - speciální kolekce zeleniny a květin Mezi zeleninami i květinami se najdou i takové, které na první pohled zaujmou. Jde o plodiny, které se v našich podmínkách až tak často nepěstují. S kolekcí Kuriozity máte možnost tyto exotické rostliny vyzkoušet.

Květinový koberec

Květinový koberec - speciální kolekce zeleniny a květin Speciální kolekce květin Květinový koberec.

Květiny k řezu

Květiny k řezu - speciální kolekce zeleniny a květin Vrací se doba, kdy se mnoho tradičních zahrádkářů a zahrádkářek, ale i mladých pěstitelů, stále více obrací k pěstování letniček určených k řezu. Není nad to, uvázat z vypěstované rostliny kytici, darovat ji, a tím udělat radost. Takovou trochu jinou, od srdce a z vlastních rukou. Kolekce Květiny k řezu Vám umožní získat zdroj vlastních pestrých květin a je už jen na Vás, jak s nimi budete ve floristice pracovat.

MAXI

MAXI - speciální kolekce zeleniny a květin Celorepublikový trend mezi zahrádkáři je mít všechno největší. Soutěže o největší nebo nejdelší výpěstek je součástí snad každé zahrádkářské výstavy. Odrůdy zelenin, zařazené v této MAXI kolekci Vám pomůžou tyto soutěže pokořit. V kolekci MAXI naleznete i květiny.

MINI zahrádka

MINI zahrádka - speciální kolekce zeleniny a květin Kolekce pro ty z Vás, kteří prostoru na pěstování nemají nazbyt. Terasy, balkóny a truhlíky za oknem jsou ta pravá místa pro kolekci MINI zahrádka.

Naše nej

NAŠE NEJ - speciální kolekce zeleniny a květin Kolekce se kterou nemůžete udělat chybu. Do kolekce NAŠE NEJ jsme zařadili nejprodávanější, tedy Vámi, našimi zákazníky nejžádanější odrůdy.

Nektar párty

Nektar párty - speciální kolekce zeleniny a květin Novinkou v sortimentu jsou speciální směsi atraktivních medonosných rostlin pro včelky, čmeláky a motýly. Směsi jsou namíchány tak, aby zajistily opylovačům potravu na období, kdy je příroda na zdroje výživy skoupá. V době kvetení Vám přilákají tyto užitečné opylovače na Vaše zahrádky.

Paleta barev

Paleta barev - speciální kolekce zeleniny a květin Rozhodnout se pro jednu barvu lilku, mrkve, cukety, patizonu, a dalších zelenin, když je nabídka tak velká, nebývá lehké. Proto je tady kolekce Paleta barev, kde v jednom balení naleznete více barevných mutací. Osivo každé z nich je barevně rozlišeno, barva osiva odpovídá barvě plodů. V kolekci Paleta barev jsou i květiny, tady barva osiva odpovídá barvě květů.

Pro mlsné jazýčky

Pro mlsné jazýčky - speciální kolekce zeleniny a květin Odrůdy, zařazené do kolekce Pro mlsné jazýčky, vynikají nad ostatními odrůdami jemností a delikátní chutí. Určeno pro opravdové gurmány. Doporučujeme vyzkoušet.

RACIO

RACIO - speciální kolekce zeleniny a květin Plodiny z kolekce RACIO nejsou vždy osiva zeleniny. Jsou zde i polní plodiny, u kterých není vždy jednoduché zajistit osivo v HOBBY balení.

Roubuj s námi

Roubuj s námi - speciální kolekce zeleniny a květin Pravděpodobně mnoho z vás vyzkoušelo pěstovat již naroubované rostliny mnoha druhů zelenin. Co takhle posunout své schopnosti o kousek dál? Již několik let máme v nabídce podnože pro roubování okurek a melounů. V posledních letech astronomicky roste počet dotazů také na roubování rajčat a paprik. Rozšiřujeme tak nabídku podnoží a pomůcek pro roubování i těchto zelenin, abyste si mohli vyzkoušet další výzvu. Série článků a návodů vám poradí, jak na to.

Zelená lékárna

Zelená lékárna - speciální kolekce zeleniny a květin Název kolekce Zelená lékárna sám za sebe. Léčivé účinky bylin a léčivých rostlin, zařazených právě do této kolekce, je nezpochybnitelný.

více informací méně informací