Zelenina

Zelenina SEMO - široký výběr osiva a semen zeleniny z naší produkce

Zelenina a osivo zeleniny jsou základem sortimentu společnosti SEMO a.s. Jako šlechtitelská stanice zeleniny pro Vás šlechtíme nové odrůdy rajčat, paprik, salátů, okurek nakladaček i salátovek, cuket, mrkví, petrželí, cibulí, fazolí a hrachu zahradního. Nejen novinky jsou součástí naší nabídky. V sortimentu máme samozřejmě i odrůdy osvědčené a Vámi – zahrádkáři, našimi zákazníky, léty prověřené. Kterou z nich zvolíte pro letošní rok, je plně na Vás. Volba správné odrůdy je základním kamenem Vaší bohaté sklizně. Vyobrazení dané odrůdy spolu s piktogramy výsevu a sklizně jsou jen malou nápovědou pro rozhodování.

více informací méně informací

Sortiment osiva

V sortimentu naleznete i osiva, která jsou na svém obalu označena symbolem některé z kolekcí: Naše NEJ, Chuť Asie, MAXI, MINI zahrádka, Paleta barev, Duo line, Pro mlsné jazýčky, RACIO, Zelená lékárna, Kuriozity a nově Jedlé květy. Výjimečnost odrůd, zařazených do těchto kolekcí, máte možnost vyzkoušet i Vy. Podělte se s námi o své zkušenosti prostřednictvím poradny, kterou naleznete v hlavní nabídce našich internetových stran. Přejeme Vám hodně radosti a pěstitelské úspěchy s našimi semeny.

Upozorňujeme, že osiva zelenin, nabízená společností SEMO a.s. v programu HOBBY, jsou určena pouze pro zahrádkářské použití. Pro výrobu sadby ke komerčním účelům využijte prosím PROFI program společnosti SEMO a.s., který naleznete v sekci PROFI.

více informací méně informací

Hledat / vybrat produkt