Osivo Crookham

Osivo Crookham nabízíme na českém trhu jako výhradní zástupce, stejně jako osivo holandské firmy Pop Vriend Seeds. Ze sortimentu osiva americké firmy Crookham nabízíme cukrové kukuřice. Tato americká firma působí v Evropě samostatně a firma SEMO se tak logicky stala jejím českým zástupcem. Cukrová kukuřice firmy Crookham patří světově k těm nejlepším. Potvrzuje to ostatně i supersladká kukuřice Noa, která je v Česku vůbec nejpěstovanější odrůdou. Plníme tak náš cíl, kterým je vybrat z nabídky firmy Crookham ty nejlepší odrůdy právě do našich podmínek.
Pokud máte zájem o osivo Crookham, obraťte se na nás – Ing. Vladislav Janeček, tel. +420 777 301 939 nebo email: profi@semo.cz. Rádi vám zašleme nabídku těchto osiv a zodpovíme vaše dotazy. Příjemným překvapením pro vás bude, že osivo těchto špičkových odrůd nabízíme za velmi příznivé ceny. Dodací lhůty jsou cca 30 dnů od závazného potvrzení Vaší objednávky.

více informací méně informací

Sortiment cukrové kukuřice Crookham

Cukrová kukuřice firmy Crookham patří světově k těm nejlepším. Potvrzuje to ostatně i supersladká kukuřice Noa, která je v Česku vůbec nejpěstovanější odrůdou super sladké kukuřice. Zaujala i mírně pozdnější supersladká odrůda kukuřice Gia. Vybrali jsme pro vás nejlepší odrůdy právě do našich podmínek. Sortiment odrůd cukrových kukuřic firmy Crookham je samozřejmě daleko širší. Zahrnuje klasické sladké odrůdy i v Americe populární kukuřice s bílými a žlutými zrny nebo čistě bílozrnné odrůdy. S výběrem optimální odrůdy Vám ochotně pomůžeme.

Společnost Crookham

Společnost Crookham je rodinná velkoobchodní společnost, která podniká od roku 1911. Jsou hrdí na výrobky a služby, které dodávají. Stejně tak jsou hrdí na silné pracovní vztahy, které vybudovali se svými distributory a zákazníky v průběhu desetiletí.

Historie společnosti Crookham

George L. Crookham založil společnost v roce 1911, aby vyhověl požadavkům země na osivo cukrové kukuřice. Rychle si uvědomil, že Údolí pokladů v Idahu je jednou z nejlepších oblastí produkce semen. Společnost Crookham patří mezi největší producenty osiva cukrové kukuřice a kukuřice na výrobu popcornu. Stala se první společností na světě, která vytvořila hybridní kukuřici v komerčním měřítku. Desetiletí produkce semen společnosti Crookham znamená odbornost, která je v oboru bezkonkurenční a společnost získala pověst pro svou rozhodnost, integritu, inovaci a vysokou úroveň energie a zapálení. Firma je schopna uspokojit náročné očekávání zákazníků, kteří očekávají skvělé osivo cukrové kukuřice, vysokou úrovní svých služeb.

více informací méně informací

Hledat / vybrat produkt