Polní plodiny a ostatní

SEMO - Profi polní plodiny a ostatní - meziplodiny, roubování - podnože, sadbovače

V našem sortimentu najdete také vybrané polní plodiny a to zejména kukuřice na siláž a zrno od firmy ZELSEED. Tyto kukuřice jsou odolné ke stresům, mají dobrý zdravotní stav a  výnosovou stabilitu. Podstatnými přednostmi je i vysoký podíl zrna a špičková nutriční hodnota u silážních hybridů. Firma ZELSEED se po našem kapitálovém vstupu stala součástí skupiny SEMO. Zabývá se šlechtěním zelenin včetně cukrových kukuřic a fazolek.

Naše firma nabízí i osivo vybraných meziplodin vhodných do zelinářských osevních postupů. Patří sem svazenka vratičolistá i shloučená, ředkev olejná, aksamitník – odrůda Ground Control a lnička setá. Konkrétní cenovou nabídku a velikosti balení naleznete v našem PROFI ceníku pro aktuální sezónu. Nabízíme také osiva pro opylovače. Celá nová kolekce nese souhrnné označení „Nektar Párty“. Směsi pro motýly a čmeláky jsou spíše určeny pro zahrádkáře. Směs pro včely je ale k dispozici i ve velkém balení a věříme, že osloví nejen včelaře.

Nabízíme Vám také podnože na roubování okurek, melounů, rajčat a paprik.  Rovněž pak plastové i silikonové klipsy  sloužící k fixaci podnože a roubované rostliny. Aktuální nabídku naleznete v našem ceníku platném na danou sezónu.