Cibule sazečka

PROFI, zelenina semo - Cibule sazečka, p0840 (Allium cepa L.)

Cibule sazečka před pár lety rozšířila náš sortiment a SEMO tak vstoupilo na trh sazečky (cibule a sazečka). Můžete u nás získat kvalitní sazečku řady odrůd jarní cibule i šalotky. Jedná se o precizně kalibrovanou a kvalitně namořenou sazečku. Výrobcem je renomovaná holandská firma TOP Onions, která patří k největším evropským výrobcům. Na našich pokusných parcelách každoročně testujeme v Evropě nejpěstovanější sazečkové odrůdy. Do naší aktuální nabídky tak řadíme jen ty odrůdy a hybridy, které v našich podmínkách vychází nejlépe, a to napříč osivářskými firmami. Na základě našich pokusů jsme do nabídky zařadili také sazečku ozimé odrůdy Shakespeare, která nás přesvědčila svou raností i odolností k vymrzání a vykvétání. Konkrétní nabídku na danou obchodní sezónu si prosím vyžádejte na profi@semo.cz.

více informací méně informací

Kalibrace sazečky

Po konzultaci s Vámi jsme se rozhodli nabízet sazečku ve dvou kalibrech:

  • drobná sazečka, 8 – 16 mm
  • velká sazečka, 16 – 21 mm

Uspokojíme tedy požadavky těch z Vás, kteří chtějí velký kalibr pro ranější sklizně. Současně plníme i přání pěstitelům, kteří preferují drobnou sazečku, u které jsou hektarové náklady na výsadbu nižší. Cena sazečky (cibule a šalotka) je u obou kalibrů shodná.

U ozimé sazečky nabízíme standardně kalibrace 10 – 21 mm. V případě větších objednávek můžeme ale i zde zajistit dodání jiného kalibru.

Ošetření sazečky

Sazečka cibule i šalotky je fungicidně ošetřena. Sazečka červené cibule Romy je navíc tepelně ošetřena proti vykvétání.

Balení, doprava, dodací podmínky

  • Cibule sazečka je balena v pytlích po 25 kg.
  • Doprava není zahrnuta v ceně, při odběru nad 500 kg je zdarma.
  • Jarní sazečku rozvážíme v předjaří (únor až březen), a to v termínech, kdy nehrozí její namrznutí. Ozimou sazečku Vám dodáme počátkem října.

 

více informací méně informací

Hledat / vybrat produkt

Zobrazení všech 7 výsledků