Spony na zadní straně sáčků

PoradnaKategorie dotazu: HOBBY TRHSpony na zadní straně sáčků
Karel položil(a) se před 1 rokem

Dobrý den,
Tak jsem právě zjistil, že jsem to vysel blbě.
Podle mě je teda obrázek sponu blbě nakreslenej – Já jako naprostý laik jsem viděl obrázek a pod ním 5 x 20cm…
No jenže na obrázku je na žluté kótě ještě rostlinka v meziřádku… Takže jsem to tak i vysel – mám řádky po 10 cm vyseté do zipu.
To mě opravdu nenapadlo, že obrázek neodpovídá realitě… ach jo… to kreslil určitě nějakej ingenýr…
Oséval jsem 10m2 – klečel jsem u toho 3 dny a stále to vyměřoval, aby to bylo přesně podle návodu… Na konec jsem zjistil, že je ten návod špatně nakreslený…
No snad se něco urodí i tak… Jinak jsem vyhodil 700,- za semena

Odpověď
mazalova Personál odpověděl(a) před 1 rokem

Nikdo neznáme vše, ale vaše připomínka k piktogramu nás opravdu velice překvapila. Ne všechny informace jsme schopni umístit úplně do posledního kroku na malé sáčky. I proto máme na webových stránkách přesněji vysvětleny všechny informace k balení, včetně piktogramů https://www.semo.cz/osivo-semena/hobby/hinformace/barevne-sacky-zelenina/. Můžeme však říci, že i takto obecně se to také nedá konkretizovat. Trochu jiný je spon u výsevu mrkve, petržele a např. u výsadby salátů se používá takový ten „zip“ co popisujete. Navíc jsou to opravdu ilustrační obrázky doplněné textem. Pokud se budete zahradničení i nadále věnovat, neváhejte nám své dotazy napsat na obchod@semo.cz nebo zavolat na telefon 582 301 911, rádi vám poradíme.

Facebooktwitter