V loňském roce jsem měl několik rostlin malých rajčat odrůdy DATLO. Nyní nejsou ve vašem seznamu. Lz

PoradnaKategorie dotazu: HOBBY TRHV loňském roce jsem měl několik rostlin malých rajčat odrůdy DATLO. Nyní nejsou ve vašem seznamu. Lz
semo Personál položil(a) se před 9 roky

Během loňské zkušenosti jsem se rozhodl, že přestanu pěstovat všechy jiné odrůdy malých rajčat, neboť odrůda DATLO je všehny překonala po všech stránkách. V případě, že trhu tato odrůda není, lze ji nahradit jinou s kvalitativně podobnými vlastnostmi? U odrůdy DATLO jsem ocenil zejména vysokou odolnost proti chorobám a odolnost rostlin proti chladu, tuhost plodu, který neopadává, dobře se sklízí a má dlouhou skladovatelnost atd.

Odpověď
semo Personál odpověděl(a) před 9 roky

Vážený pane, náhradní odrůdu za odrůdu VALDO nemohu doporučit, protože nevím, co bych poradil, abych poradil dobře. Omlouváme se, ale rajče VALDO je pro letošní sezonu již bohužel vyprodané. Pracujeme s přírodou a ne vždy vyjde podle našich představ co do množství a především i kvality. Navíc byl o tuto odrůdu veliký zájem. Mohu jen doporučit se podívat do některé prodejny, která vede náš sortiment, kde ho ještě někde můžete zakoupit.

Facebooktwitter